Зв'язатись з нами
TelegramViber
FiNDCAR
FiNDCAR

сервіс по підбору
автомобілів з пробігом

с 10:00 до 20:00 без вихідних
|
 • Перший етап підбору авто за параметрами

  Це перший і дуже відповідальний ступінь автопідбору, який формує подальшу роботу. Головним завданням наших фахівців є правильно її здійснити, а саме вибрати найдостойніші оголошення, які відповідають вимогам клієнта.


  На жаль, але дуже велику кількість оголошень розміщують недобросовісні продавці та майданчики. І. звичайно це дуже ускладнює самостійний підбір автомобіля у Києві. Якщо ви моніторили подібні майданчики, то могли помітити почерк одного фахівця при підготовці авто до продажу: однаково і однією шкірою перешили кермо і сидіння, один і той же майстер фарбував кузовні деталі, однаковий пробіг на всіх авто, однією рукою заповнена сервісна книжка і багато іншого. Як правило, робота зроблена на швидку руку і халатно, щоб швидше продати товар. Так, на майданчиках зустрічаються хороші авто, але це велика рідкість і зробити в таких умовах підбір авто під ключ самостійно практично нереально.


  На даному етапі ми намагаємося максимально ретельно вивчити фото в оголошенні та виявити будь-які відхилення, зв'язуємось із продавцем, просимо скинути у телеграм детальні фото та відео деяких вузлів, дізнаємось історію обслуговування. Через деякий час інший наш спеціаліст може зв'язатися з тим же продавцем і поставити схожі питання, після чого ми зіставляємо та приймаємо рішення, чи вартий цей автомобіль нашої уваги. Особливо це стосується автопідбору у регіонах. На жаль, часто так трапляється, що навіть при такому нашому підході на місці дізнаємося, що авто і фарбоване, і варене, хоча попередня інформація здавалася іншою. А уявіть, якщо покупець самостійно здійснюватиме підбір авто за параметрами і навіть не зрозуміє в чому підступ не тільки на етапі дзвону та листування, але й особисто під час огляду.

 • Важливість документів для автопідбору у Києві та регіонах

  Ще під час відбору відповідних оголошень, наші фахівці намагаються дізнатися VIN-код потенційних авто та перевірити його по всіх доступних базах на наявність ДТП, страхових виплат, реального пробігу, юридичних обмежень, кількості власників, часу у продажу. Автопідбір американських машин також перевіряється на момент повторного продажу в США, його стану і т.д.

 • Чек-лист для послуги "Підбір авто під ключ"

  Під час огляду наш спеціаліст використовує чек-лист для перевірки авто:

  • Кузов. Це це найдорожча та найвідповідальніша частина перевірки. Для початку обов'язково звіряємо вин код автомобіля при виїзній діагностиці та вінкод у техпаспорті. Ми повністю перевіряємо силову складову кузова: дах, стійки, лонжерони, днище, стан рами, якщо він є. Також навісні елементи: капот, двері, крила, бампера та інші деталі, особливо щодо їх оригінальності, шукаємо чи є сліди демонтажу. Обов'язково оглядаємо загальний вигляд авто, чи всюди лакофарбове покриття відповідає решті деталей за кольором, загальну геометрію кузова та деталей, розміри технічних зазорів автомобіля. Після цього за допомогою товщиноміра детально вивчаємо весь кузов на наявність фарбованих елементів, у тому числі локальних. При виявленні фарбованого елемента вивчаємо цю деталь - якщо там є шпаклівка, чи не перетравлена ​​ця деталь, також перевіряємо всі стійки та отвори, вони обов'язково повинні бути в рідному забарвленні. Якщо є сліди ремонту, вивчаємо приховані порожнини на наявність корозії. Це обов'язкові пункти чек-листа, яким відповідає якісний автопідбір
  • Двигун та КПП - другі за значимістю та ціною системи машини. Здійснюючи підбір авто під ключ, ми приділяємо велику увагу цьому пункту. Наш спеціаліст візуально оглядаємо двигун та КПП. Якщо двигун ідеально вимитий і чистий, це привід вивчити його детальніше, адже це може бути причиною приховування течій технічних рідин. По можливості намагаємось заводити двигун на холодну, при цьому вивчаючи всі звуки. Саме на холодному двигуні можна почути такі речі як перекладка поршня або ледь помітний стукіт двигуна. Також оцінюємо рівень вібрації та шуми, чуйність на педаль акселератора, оберти холостого ходу, вентиляцію картерних газів. Обов'язково – рівень та колір олії, сліди коксових відкладень на заливній горловині, можливі сліди ремонтів двигуна та багато іншого. У підкапотному просторі ми оглядаємо рівень та стан усіх технічних рідин, наявність течій, оригінальність усіх візуально доступних місць прокладання проводки, ременів та шківів.
 • Підбір авто та тест-драйв

  Тільки після цього приступаємо до тест-драйву, під час якого фахівець перевіряє роботу двигуна та коробки у справі за такими параметрами:

  • Підвіска та ходова. Ще просто сидячи в машині наш автопідбирач починає перевірку. Обертає кермо, прислухаючись, якщо стукіт або люфт у рульовому управлінні та рівень зносу підсилювача керма. Під час тест-драйву ми оцінимо роботу підвіски на купинах і нерівностях, крен кузова, сторонні звуки та інші ознаки можливих несправностей.
  • Гальмівна система. Дуже відповідальний пункт у безпеці водіння. Жоден підбір автомобіля у Києві та регіонах не здійснюється без належної уваги саме йому. Візуально вивчаємо рівень зносу гальмівних дисків, що також опосередковано говорить про пробіг автомобіля. Також рівномірність зносу дисків та колодок, герметичність системи гальмування. Під час тесту драйву вивчаємо як поводиться автомобіль при аварійному гальмуванні, чи немає биття дисків, чи не тягне авто в бік та інші можливі нюанси
  • Електроніка Це без чого неможливо уявити сучасний автомобіль. По чек-листу проходимо по всіх пунктах і перевіряємо кожну кнопку, коректність її роботи. Особливу увагу приділяємо кондиціювання, аудіо та відео системі, підігріву та регулюванню сидіння. За допомогою діагностичного сканера під час автопідбору шукаємо помилки у роботі всіх вузлів.
  За результатами огляду кількох потенційних авто, склавши та зваживши всі чек-листи, з клієнтом узгоджуємо потенційний автомобіль для огляду на СТО або відразу рекомендуємо переоформлення.
Контакти
FiNDCAR
Автопідбір Київ
(093)-169-08-37
з 10:00 до 20:00 без вихідних