Зв'язатись з нами
TelegramViber
FiNDCAR
FiNDCAR

сервіс по підбору
автомобілів з пробігом

с 10:00 до 20:00 без вихідних
|

Автопідбір вартість послуг

Допомога у купівлі нового авто
☑️Нові авто 200$
- Консультація щодо вибору марки та моделі
- Орієнтовний прорахунок вартості володіння авто
- Також можемо допомогти забрати авто з салону та послуги автоінструктора для адаптації до нового авто

Що таке допомога у покупці нового авто?
Допомога в купівлі та підборі нового авто - це великий комплекс робіт, які людина, яка абсолютно не орієнтується на ринку і не розуміє нічого в технічній частині, на жаль, самостійно не зможе провести. Наша компанія FindCar пропонує допомогу в покупці авто не тільки колишнього в експлуатації, але й абсолютного нового – із салону.
Здавалося б, навіщо потрібна допомога у підборі авто із салону? Вибираєш модель, яка подобається візуально, трохи читаєш інформації в інтернеті про її характеристики, дивишся пару оглядів у Youtube – і можна вирушати за своєю мрією. На жаль, дуже часто при такому підході можна обпектися у підборі авто та відповісти за свою помилку не лише чималими грошима, а й повним незадоволенням користування. І, якщо вам зовсім нема кому підказати, як зробити правильний вибір, то послуга "Допомога в купівлі та підборі нового авто" - ідеальний варіант для того, щоб вкласти свої гроші в придбання, користування яким у майбутньому пронесе виключно позитивні емоції!

Допомога у купівлі авто від FINDCAR – чому ми?
FINDCAR - це штат професіоналів, які живуть своєю справою! Кожне замовлення автопідбору для нас – це не просто робота, а можливість допомогти клієнту здійснити його мрію. За кілька років ми підібрали більше сотні автомобілів із салону та знаємо всі підводні камені при його купівлі. Ми займаємося не тільки технічною частиною, але й надаємо допомогу у виборі авто – адже часто переваги до певної марки та моделі розходяться з цілями майбутньої експлуатації. Наша мета - знайти золоту середину і підібрати для вас ту саму машину, від якої захоплюватиме дух і при цьому вона відповідатиме всім основним цілям.
Як відбувається підбір нових авто із салону?

Процедура складається з наступних пунктів:
 • наші фахівці узгоджують з вами побажання до марки, моделі, її комплектації, а також інших деталей, таких як бюджет, цілі - ганяти по нічних дорогах або використання в робочих цілях, а може вам потрібна допомога в підборі авто для дружини/ сестри/мами.
 • пошук та вибір автосалону. Далі ми зв'язуємося з офіційним дилером та оглядаємо автомобіль за всіма технічними параметрами. Можлива перевірка машини на СТО. Якщо він влаштував нас за всіма заданими параметрами, то переходимо до наступного пункту.
 • особистий огляд майбутньої покупки клієнтом. На допомогу при покупці авто також входить наша консультація з приводу бажаної установки додаткового обладнання (яке можна поставити або в офіціала, або в будь-якому іншому місці). Виходимо тільки з ваших вимог та потреб! При особистої купівлі, на жаль, автосалоном може бути нав'язана безліч додаткових послуг, якими ви в майбутньому не скористаєтеся.
 • Ми допомагаємо вам визначитися і вибрати страховий продукт, який підійде найкраще і якому ми довіряємо особисто, ігноруючи нав'язані салоном.
 • також до послуги “Допомога в покупці авто” входить його огляд у випадку, якщо ви вирішили поставити додаткове обладнання. Як правило, його установка займає деякий час і пізніше ми здійснюємо ще один виїзд та перевіряємо якість роботи та справність функціоналу.
Також фахівці FINDCAR дають клієнту рекомендації щодо експлуатації авто. Більше того – ми будемо з вами на зв'язку й надалі. Адже допомога при покупці авто не закінчується на момент внесення оплати в салоні. Ми чудово розуміємо, що у кожного новачка-автолюбителя можуть виникнути додаткові питання вже в момент користування – і ми завжди на зв'язку!

Автопідбір під ключ
☑️Стартовий $
Вартість 300 $
Бюджет авто до 7500 $
50% передоплата, 150 $ після укладання угоди
30 днів пошуку
Місто Київ
Пошук кращої пропозиції
До 10 виїздів
Юридична перевірка
Перевірка Carfax (для Авто зі США)
Перевірка експертом з чек-листу
Вибір СТО для перевірки авто на розсуд замовника (оплачується окремо)
Торг

☑️Оптимальний $
Вартість послуги 400 $
Бюджет авто до 15 тисяч доларів
30 днів пошуку
Київ та передмістя до 30км, далі за погодженням із замовником
Пошук кращої пропозиції
До 10 виїздів
Юридична перевірка
Перевірка Carfax (для Авто зі США)
Перевірка експертом з чек-листу
Торг
Допомога в оформленні документів

☑️Бізнес $
Бюджет авто до 30 тисяч доларів
Вартість послуги 500 $
45 днів пошуку
До 15 виїздів
Місто Київ
За погодженням з замовником Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Полтава, Рівне
Юридична перевірка
Перевірка Carfax (для Авто зі США)
Перевірка експертом з чек-листу
Торг
Допомога в оформленні документів

☑️Престиж $
Бюджет авто понад 30 тисяч доларів
Час пошуку 60 днів
Послуга коштує 700 $
15 виїздів
Місто Київ
За погодженням з замовником Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Полтава, Рівне
Юридична перевірка
Перевірка Carfax (для Авто зі США)
Перевірка експертом з чек-листу
Огляд на нашому СТО
Торг
Допомога в оформленні документів


Сьогодні автодобір є однією з найпопулярніших послуг. Все більше споживачів воліють скористатися послугами професіоналів і здійснити підбір авто під ключ, при цьому не тільки заощадивши свій час і гроші, але і, як підсумок, отримавши ідеальну за заданими параметрами покупку.

Що таке автодобір?
Підбір авто - це професійна допомога у пошуку машини, яка відповідає всім заданим клієнтом параметрам та обумовленому бюджету. Людина, яка вирішила придбати б/в машину і не має ні такого досвіду, ні відповідних знань, може піти різними шляхами.
Наприклад, попросити допомогу в покупці авто у свого друга, який нібито розуміється на цьому питанні. Погодьтеся, такий друг знайдеться у кожного. Але слід враховувати, що підбір авто за параметрами займає дуже багато часу та зусиль, і не кожна людина охоче витратить на це кілька тижнів свого часу, повністю віддаючись процесу. Простіший на перший погляд спосіб - відмовитися від допомоги в покупці авто і зайнятися процесом самостійно. Але, як показує досвід – найчастіше це програшний варіант, особливо при виборі першої машини.

По-перше, великий ризик потрапити на шахраїв та втратити величезну суму грошей.

По-друге, відсутність розуміння, куди дивитися і, як виявити косяки, які приховав недобросовісний продавець, у майбутньому можуть обернутися дорогим ремонтом. І, по-третє, - витрачена величезна кількість особистого часу на вибір авто, його пошуки, перегляди, перевірки на СТО і т.д. Саме тому підбір авто під ключ від професіоналів є ідеальним варіантом. Сплативши послугу один раз, ви можете просто спокійно чекати, поки професіонали виконають всю роботу за вас і знайдуть ту саму ідеальну машину.

Як відбувається підбір автомобіля у Києві?
Команда FINDCAR професійно здійснює автопідбір у Києві та регіоні. Наші експерти проводять максимально детальний огляд та діагностику кожного вузла та агрегату. Узагальнюючи, підбір автомобіля можна розділити на наступні етапи:
 • зустріч із нами та укладання договору. Ми обговорюємо кожну деталь, з'ясовуємо ваші потреби, ви озвучуєте свої побажання щодо майбутньої покупки. Ми враховуємо все – не лише основні моменти, а й навіть дрібниці. Формуємо стелю бюджету тощо.
 • послуги автопідбору на наступному етапі полягають у пошуку відповідних варіантів – ми шукаємо їх не лише за оголошеннями, а й у особистій базі, яка вже сформована нашими співробітниками за роки роботи
 • Підбір авто за параметрами передбачає виїзд наших фахівців на особистий огляд. І лише після нього та задоволення станом авто від первинного перегляду, ми перевіряємо машину на СТО. Підбір авто під ключ – це детальна перевірка всіх технічних характеристик та систем: кермовий механізм, гальмівна система, стан двигуна та підвіски, електроніка, коробка передач, реальність пробігу, стан салону, фарбування тощо.
 • торг із продавцем. Завдяки тому, що ми знаходимо кожну, навіть найменшу нестачу, причин для торгу у нас завжди достатньо. І, до речі, зазвичай, сумою торгу для клієнта окупається наша послуга. З упевненістю стверджуємо, що автопідбір у Києві з FINDCAR – це вигідно!
 • допомога у купівлі авто - це також перевірка його по всіх базах на предмет угону, аварій, суден тощо.
 • заключний етап - угода та оформлення машини у МРЕО. Тут ми все ще присутні з вами – стежимо за правильністю оформлення кожного документа та намагаємось обійти бюрократію та зробити процес швидшим.

Підбір авто під ключ від FINDCAR – ми знаємо, як вибрати найкращий варіант!
Професійний автопідбір - це гарантія того, що вам дістанеться машина в хорошому технічному стані і після її покупки не виявиться десяток прихованих проблем, ремонт який стане в пристойну суму. Підбір авто під ключ заощадить ваш час, гроші та нерви. Наші послуги автопідбору – це не просто робота, з кожним клієнтом ми працюємо так, як, якби самі опинилися на його місці!
Автопідбір до Києва - тарифні плани:
☑️Стартовий до 7,5к$ (300$)
☑️Оптимальний до 15к$ (400$)
☑️Бізнес до 30к$ (500$)
☑️Престиж 30к$+ (700$)

Разовий огляд авто
Вартість від 1000 до 2000 грн.

Дедалі більше людей з різних причин користуються професійною послугою автопідбору - це економія часу, і відсутність розуміння технічної бази, і труднощі з самостійним пошуком тощо. Компанія FINDCAR надає комплексну послугу підбору авто під ключ для тих, хто хоче повністю зняти з себе необхідність витрачати час і зусилля, і за підсумком отримати перевірений фахівцями автомобіль. Але також ми розуміємо, що іноді споживач бажає самостійно зайнятися пошуком, або отримав готову пропозицію про купівлю певної машини, але зовсім не знає, як провести її огляд і перевірити стан. У такій ситуації ми пропонуємо скористатися послугою "Виїзна діагностика авто".
Що таке послуга "Автоексперт у Києві"

По суті це послуги автоексперта на день. Ви отримуєте у супровід одного з наших професійних співробітників, який має великий досвід у перевірці автомобіля перед покупкою. Наш автоексперт у Києві з команди FINDCAR ніколи не порекомендує вам до придбання машину, в якій сам не впевнений чи в надійності якої хоч трохи сумнівається. Послуги автоексперта мають на увазі реальну оцінку стану, пошук найменших недоліків, ми можемо здивувати навіть продавця, вказавши на підфарбовування, про яке він і сам не здогадувався. Виїзний огляд автомобіля допомагає оцінити необхідність майбутніх вкладень у машину, наприклад, якщо потрібна заміна чи ремонт якихось деталей, їхнє фарбування тощо. Це дозволить покупцеві співвіднести ціну, якість та необхідність купівлі.

Що включає виїзна діагностика авто?
 • автоексперт у Києві для початку самостійно вивчає моторний відсік, всі кріпильні деталі, стан салону та ЛКП. Якщо під час першого етапу виїзної діагностики виявляється, що машина була у ДТП, співвідношення проміжків між деталями кузова критично різне, змінювалися подушки безпеки тощо. - повідомляємо про це клієнту і він має право відмовитися від подальшого огляду, оплачуючи Базовий пакет
 • якщо стан машини задовольнив нашого фахівця, то проводиться тест-драйв. Під час тест-драйву ми оцінюємо наявність сторонніх шумів, роботу коробки передач та всіх систем – клімат-контроль, склопідйомники, підігрів керма, сидінь тощо.
 • наступним етапом виконується комп'ютерна виїзна діагностика авто, під час якої визначаються актуальні помилки
 • та на завершення автоексперт київ домовляється про перевірку на СТО ходової машини. Також проводитиметься огляд авто на підйомнику на наявність корозії, вм'ятин, потіків по амортизаторах та двигуну. Ми перевіряємо рульову колонку, колісні диски, лонжерони.
 • за підсумком оцінки послуги автоексперта входить детальний звіт перед клієнтом і заключна оцінка про можливість придбання даної машини

Вартість послуг автоексперта
Ми допомагаємо вам зробити правильний вибір і, замовляючи автоексперта, ви отримуєте його досвід та знання, які працюють на вас. Вартість послуг автоексперта залежить від кількості оглянутих машин, місця розташування – місто чи область, кількості днів роботи.
Допомога у продажу Вашого авто
☑️Ціна договірна $

Що таке допомога у продажу авто?
Компанія FINDCAR надасть вам найкращу допомогу у продажу авто!
Не тільки покупці стикаються з труднощами при покупці машини, продавцям часто теж важко! Конкуренція на автомобільному ринку дуже висока, часто можна зіткнутися з демпінгом від несумлінних продавців, і процес може затягтися на довгі місяці. При цьому часто від безвиході супроводжуватиметься все більшим і більшим зниженням первісної ціни. Допомога у продажу машини з FINDCAR гарантує вам розширені можливості, наші професійні методи залучення додаткових майданчиків та прискорення процесу угоди.

Чому вам потрібна допомога у продажу автомобіля?
При самостійному продажу машини ви можете зіткнутися з такими проблемами:
 • необхідність годинами бути присутнім на авторинку та привертати увагу до свого товару
 • реєстрація на всіх інтернет майданчиках, де без належного контролю ваше оголошення вже в перший же день загубиться серед сотень інших
 • постійне спілкування з потенційними клієнтами, пояснення тих самих характеристик, порожні розмови з перекупами тощо. Це забирає багато часу! Допомога у продажу автомобіля з FINDCAR повністю знімає з вас ці обов'язки та гарантує перегляди тільки від реальних покупців.
 • можливість натрапити на шахраїв

І найприкріше, що всі ці самостійні клопоти можуть вас абсолютно не наблизити до процесу угоди. Бажаєте інакше?
Що входить у допомогу у продажу авто?
 • Ви підписуєте з нами офіційну угоду про співпрацю. У ньому ми прописуємо основні та додаткові вимоги, які юридично захищають і нас, і вас
 • надсилаєте нам відео та фото вашої машини. Якщо ви не можете зробити їх самостійно і знаходитесь в Києві, то ми можемо самі сфотографувати автомобіль у всіх ракурсах, а також його салон і зняти якісне відео.
 • допомога у продажу авто передбачає не лише постійну актуалізацію всіх оголошень, а й залучення наших додаткових каналів, а також власну аудиторію, яку може зацікавити новий лот
 • спілкування з потенційними клієнтами

Ми зацікавлені в тому, щоб робота була виконана в найкоротші терміни, а тому надаємо якісну допомогу у продажу авто, яка справді приносить результат у вигляді готової угоди!
Отримайте допомогу експертів у підборі авто
Залишіть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом
Ім'я
Телефон
Зв'язок через телеграм
Ваш email
Коментарі
«Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Контакти
FiNDCAR
Автопідбір Київ
(093)-169-08-37
з 10:00 до 20:00 без вихідних